Backgrounds

Backgrounds 4.0

Niewyczerpane źródło tapet

Backgrounds to darmowa aplikacja dająca dostęp do ogromnej bazy tapet dla iPhone/iPoda Touch. Pozwala przeglądać i pobierać obrazy o różnorodnej tematyce. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Ciągle powiększana biblioteka obrazów
 • Podział na kategorie

Wady

 • Nie ustawia tapety automatycznie

Bardzo dobry
8

Backgrounds to darmowa aplikacja dająca dostęp do ogromnej bazy tapet dla iPhone/iPoda Touch. Pozwala przeglądać i pobierać obrazy o różnorodnej tematyce.

W momencie gdy znudzą nam się standardowe tapety dostarczone przez Apple, a nie chcemy cały czas oglądać któregoś z naszych zdjęć pojawia się problem. Dzięki aplikacji Backgrounds można go rozwiązać. Pozwala ona wybrać obraz z ogromnego, ciągle powiększanego zbioru i pobrać go na urządzenie. Następnie należy ściągniętą grafikę ustawić jako tapetę. Można wybierać z ponad czterdziestu dostępnych kategorii lub wyszukiwać obrazy według nazwy. Do biblioteki co tydzień dodawane są nowe elementy, zatem mało prawdopodobne by ktoś nie znalazł czegoś dla siebie. Aplikacja korzysta z zasobów internetowych, zatem wymaga aktywnego połączenia internetowego.

Jeśli masz dość systemowych tapet i nie wiesz jak je zmienić, aplikacja Backgrounds Ci pomoże. Dzięki niej będziesz mógł przebierać w ogromnej ilości obrazów.

Zmiany

 • Zapewniona kompatybilność z iPhone OS 3.0

Najczęściej pobierane Tapety na Iphone

Więcej
Backgrounds

Download

Backgrounds 4.0

Opinie użytkowników o Backgrounds

 • buziaczek

  według buziaczek

  "Ale masa tapet!"

  Bardzo fajne i za free. nie ma problemu z szukaniem obrazków. Teraz każdego dnia mogę mieć inny obrazek w zależności ...   Więcej.